Країни і міста
Русский
Українська

Бакуріані | Віпочинок в Бакуріані

 
Где жить (5)

Где поесть (1)

Чем заняться ()
 
 
Нажмите для отображения обьектов, расположенных близко друг к другу.
 
 
Где жить: Бакуріані
 

Про місто

Бакуріані - це дивовижний і неповторний грузинський курорт, який унікально поєднує в собі тишу і спокій з прекрасними умовами для спорту і відпочинку. Розташований він на висоті близько 1700 м над рівнем моря на північному схилі Тріалетського хребта, в оточенні гір і лісів. У радянські роки Бакуріані був традиційним місцем проведення змагань з зимових видів спорту: слалом, бобслей, біатлон і стрибки з трампліну. Це місце було улюбленим місцем відпочинку російської царської сім'ї.

Завдяки великій кількості сонця і снігу тут прекрасні умови для гірськолижників. Гірськолижний сезон триває з листопада по березень. Зима холодна, але не сувора, як правило, снегостабільная. Погода сонячна і безвітряна. Середня висота снігового покриву 60 см.

Основне місце катання - гора Кохта. У зоні катання «Кохта-1» - двоступенева траса (червона і чорна). На плато знаходиться синя траса для новачків.
У зоні «Кохта-2» (Татра) - двоступенева траса, де круті спуски змінюються комфортними пологими. Також діють кілька трас для початківців.

Серед любителів бігових лиж великою популярністю користується підйом на лижах на перевал Цхрацкаро (13 км від Бакуріані) на висоту 2780 м. Також є можливість для катання на сноубордах. Працюють 3 трампліни, траса для санного спорту. Є пункти прокату і гірськолижна школа.

На даний момент в Бакуріані функціює 6 бугелів (у тому числі для дітей), 2 крісельних підйомника і кабіна.

На курорті до послуг туристів комфортабельні готелі, сімейні готелі, гостьові будинки. Також можна зупинитися в приватному секторі.

Крім того, тут можна покататися на конях, санчатах, снігоходах, а також побувати на екскурсії в печерному місті-монастирі Вардзія, побудованому в XI-XII століттях.


Як доїхати

Добратися в Бакуріані можна з Тбілісі на автомобілі, на поїзді по вузькоколійці, або на таксі.
Подождите идет загрузка...
Лучшие цены на сегодня
 

Чем заняться

 

Фото

Фотографії (фото) Бакуріані

 
Найближчі населені пункти
Гудаурі   Тбілісі  
 
 
 
 
 
Незабаром. Просування готелів Рекламодавцю Вебмастеру Вхід для готелів Map
Копіювання матеріалів з даного сайту допускається тільки з письмового дозволу редакції
© 2019 nezabarom.ua
Всі права захищені